• Şuradasınız
  • Anasayfa
  • pfSense
  • Yardımına ihtiyacımız var! Yeni versiyonu türkçe kullanalım!

Yardımına ihtiyacımız var! Yeni versiyonu türkçe kullanalım!

Selam Arkadaşlar,

pfSense ekibi Global Forum üzerinde bütün kullanıcıları ilgilendiren Dil çalışması için bir blog yazısı yayınladı. Eğer türkçeleştirme konusunda bize destek olmak istersen aşağıdaki adımları takip edebilirsin.

Öncelikle Zanata.org adresi üzerinden bir üyelik oluşturmalısınız.

Web sitesine girdikten sonra sağ köşe de bulunan “Go to the app” linkine tıklayıp Sign up bölümünden kayıt işlemlerini tamamlayıp E-Posta adresinizle üyeliğinizi aktif edin.

Bu işlemler tamamlandıktan sonra Zanata E-posta adresinizi,kullanıcı adınızı sbeaver@netgate.com veya renato@netgate.com e-posta adreslerine Çeviri takımının Türkçe bölümüne katılmak istediğini belirten bir e-posta gönderin.

E-postayı gönderdikten sonra size ilgili kişilerden bir e-posta gelecek ve Türkçeleştirme takımına alındığınıza dair bir cevap dönecektir.Akabinde www.zanata.org adresine girip arama bölümünde “pfSense” diye aratıp çıkan Proje’nin Türkçe bölümüne girip çevrilmeyen metinleri çevirmeye başlayın.

Yardımını esirgemeyen herkese teşekkürler!

 

 

 

Benzer Yazılar

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yazın

Su elementleri kullanabilirsiniz : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


+ dört = on

Arama
RSS
Beni yukari isinla